Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 720 071 309

Novinky

20. 11. 2015 Aktuální informace o programech podpory podnikání

20.11.2015
20. 11. 2015 Aktuální informace o programech podpory podnikání

Aktualizace Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK – zvláštní části

Dne 20. 11. došlo k aktualizaci Pravidel pro žadatele a příjemce v OP PIK – zvláštních částí v programech Inovace – inovační projekt, Potenciál, Aplikace, Partnerství znalostního transferu, Spolupráce-Klastry, Nemovitosti, Školicí střediska, Úspory energie a ICT a sdílené služby. V dokumentech byl doplněn postup vyplnění záložek Žádostí o podporu (plných žádostí).

Pravidla pro žadatele a příjemce v OP PIK – zvláštní části naleznete zde pod záložkami jednotlivých programů.


Marketing – Výzva I - Aktualizace Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK – zvláštní část

Dne 20. 11. byla aktualizována Pravidla pro žadatele a příjemce v OP PIK – zvláštní část v programu Marketing – Výzva I. Byla upravena kapitola 2 Povinná publicita.

Pravidla pro žadatele a příjemce v OP PIK – zvláštní část jsou k dispozici zde.


Informace pro žadatele z OP PIK

Pokud má žadatel vyplněnou Žádost o podporu (plnou žádost), finalizovanou a elektronicky podepsanou a má nastaveno automatické podání žádosti, Žádost o podporu se automaticky podá v okamžik, kdy je na výzvě nastaveno zahájení příjmu Žádostí o podporu. Pokud má žadatel nastaveno ruční podání, zobrazí se na liště tlačítko "Podání", které musí žadatel stisknout, aby došlo k podání žádosti.


Kalendář akcí

9. 12. 2015 Program Služby infrastruktury v OP PIK - Praha

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na seminář s názvem „Program Služby infrastruktury v OP PIK.“ Cílem semináře je představení první Výzvy a jejích podmínek v programu Služby infrastruktury.

Program Služby infrastruktury je zaměřen na rozšíření a provozování stávajících vědeckotechnických parků (VTP), podnikatelských inkubátorů nebo inovačních centrech, vzniklých v OPPI.

  • Termín konání: 9. 12. 2015
  • Místo konání: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, Praha 2

Registrovat se můžete písemně na e-mailové adrese eliska.matulova@czechinvest.org nejpozději do 7. 12. 2015. V přihlášce prosím uveďte jméno účastníka, název společnosti, telefonní číslo a kontaktní e-mail.

Více informací o semináři zde.

10. 12. 2015 Aktuální výzvy programů Prioritní osy 3 OP PIK - Praha

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na seminář s názvem „Aktuální výzvy programů Prioritní osy 3 OP PIK.“ V rámci semináře budou představeny první výzvy a jejich podmínky v programech Obnovitelné zdroje energie, Úspory energie v SZT, Smart grids I, Smart grids II a Nízkouhlíkové technologie.

  • Termín konání: 10. 12. 2015
  • Místo konání: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, Praha 2

Registrovat se můžete písemně na e-mailové adrese eliska.matulova@czechinvest.org nejpozději do 8. 12. 2015. V přihlášce prosím uveďte jméno účastníka, název společnosti, telefonní číslo a kontaktní e-mail.

KAPACITA SEMINÁŘE BYLA NAPLNĚNA A NELZE REGISTROVAT DALŠÍ ÚČASTNÍKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Více informací o semináři zde.

15. 12. 2015 Program Spolupráce – Technologické platformy v OP PIK - Praha

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na seminář s názvem „Program Spolupráce – Technologické platformy v OP PIK.“ Cílem semináře je představení první Výzvy a jejích podmínek v programu Spolupráce – Technologické platformy.

  • Termín konání: 15. 12. 2015
  • Místo konání: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, Praha 2

Registrovat se můžete písemně na e-mailové adrese eliska.matulova@czechinvest.org nejpozději do 11. 12. 2015. V přihlášce prosím uveďte jméno účastníka, název společnosti, telefonní číslo a kontaktní e-mail.

Více informací o semináři zde.


Vaše dotazy na programy podpory podnikání rádi zodpovíme na bezplatné informační lince 800 800 777 (v pracovních dnech od 9 do 13 hodin) a na e-mailové adrese programy@czechinvest.org

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}