Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 727 850 330

Novinky

30. 11. 2015 Aktuální informace o programech podpory podnikání

30.11.2015
30. 11. 2015 Aktuální informace o programech podpory podnikání

Aktualizace Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK – obecná část

Dne 30. 11. byla aktualizována obecná část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK. Na str. 32 byly doplněny informace týkající se hodnocení Žádosti o podporu.

Pravidla pro žadatele a příjemce z OP PIK - obecná část jsou k dispozici zde.


Aktualizace zvláštních částí Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK

Dne 30. 11. byly aktualizovány zvláštní části Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK v programech Inovace – inovační projekt, Potenciál, Partnerství znalostního transferu, Spolupráce – Klastry, Nemovitosti, Školicí střediska, Úspory energie a ICT a sdílené služby.

Byly upřesněny informace týkající se CBA analýzy -  Celkovými výdaji uvedenými v bodě 9.1 h) či g) Výzvy jsou myšleny celkové způsobilé výdaje projektu.

Zvláštní části pravidel jednotlivých programů naleznete zde pod záložkami programů.

Ve zvláštní části Pravidel programu Nemovitosti byla dále na str. 50 v tabulce doplněna následující možnost doložení způsobu financování: 4) popř. obdobným jiným způsobem (např. nezávazný bankovní příslib), případně kombinací výše uvedených způsobů.

Zvláštní část pravidel programu Nemovitosti naleznete zde.


Otázky a odpovědi OP PIK – nová sekce

Na webu CzechInvestu byla v záložce Rádce vytvořena nová sekce Otázky a odpovědi. Naleznete zde nejčastěji kladené dotazy týkající se programů podpory OP PIK a také CBA analýzy či Pravidel pro výběr dodavatelů. Dotazy a odpovědi mohou být v budoucnu doplňovány.


Vaše dotazy na programy podpory podnikání rádi zodpovíme na bezplatné informační lince 800 800 777 (v pracovních dnech od 9 do 13 hodin) a na e-mailové adrese programy@czechinvest.org

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}