Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 727 850 330

Novinky

8. 3. 2016 Aktuální informace o programech podpory podnikání

08.03.2016
8. 3. 2016 Aktuální informace o programech podpory podnikání

Vyhlášení Výzvy I v programu Nízkouhlíkové technologie

Dne 7. 3. 2016 byla vyhlášena Výzva I v programu Nízkouhlíkové technologie. Příjem žádostí o podporu bude zahájen 1. 4. 2016 a potrvá do 31. 7. 2016. Jedná se o kolovou výzvu, tj. soutěžní typ, kde budou jednotlivé projekty porovnávány mezi sebou a výběr projektů bude proveden až po zhodnocení všech projektů. Veškeré informace k této výzvě jsou zveřejněny na webových stránkách CzechInvestu zde a Ministerstva průmyslu a obchodu zde.


Aktuální výzvy programů Prioritní osy 3 – aktualizace zvláštních částí Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK

V minulých dnech došlo k aktualizaci dokumentu Pravidla pro žadatele a příjemce z OP PIK – zvláštní část v programech Úspory energie – Výzva I, Úspory energie v SZT – Výzva I, Smart grids I – Výzva I a Smart grids II – Výzva I. Byl doplněn postup vyplnění záložek žádosti o podporu (druhého stupně žádosti) v aplikaci IS KP14+.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Úspory energie – Výzva I je k dispozici zde spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Úspory energie v SZT – Výzva I je k dispozici zde spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Smart grids I – Výzva I je k dispozici zde spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Smart grids II – Výzva I je k dispozici zde spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.


Kalendář akcí

22. 3. 2016 Výběr dodavatele v OP PIK dle Zákona o veřejných zakázkách – Praha

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na seminář s názvem "Výběr dodavatele v OP PIK dle Zákona o veřejných zakázkách.“ Cílem semináře je seznámit žadatele v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) se správným postupem výběru dodavatele v OP PIK dle Zákona o veřejných zakázkách v režimu otevřeného a zjednodušeného podlimitního řízení.

  • Termín konání: 22. 3. 2016
  • Místo konání: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, Praha 2

Registrovat se můžete písemně na e-mailové adrese eliska.matulova@czechinvest.org nejpozději
do 18. 3. 2016. V přihlášce prosím uveďte jméno účastníka, název společnosti, telefonní číslo
a kontaktní e-mail.

Více informací o semináři naleznete v pozvánce zde.

KAPACITA SEMINÁŘE BYLA NAPLNĚNA A NELZE REGISTROVAT DALŠÍ ZÁJEMCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Termíny a další informace o všech seminářích naleznete na webových stránkách CI v sekci Přehled všech akcí.


Vaše dotazy na programy podpory podnikání rádi zodpovíme na bezplatné informační lince 800 800 777 (v pracovních dnech od 9 do 13 hodin) a na e-mailové adrese programy@czechinvest.org

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}