Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 720 071 309

Novinky

Aktuální informace o programech podpory podnikání - 21. 5. 2014

Přehled novinek a plánovaných akcí z oblasti podpory podnikání.

21.05.2014
Aktuální informace o programech podpory podnikání - 21. 5. 2014

Aktualizace dokumentu Definice malého a středního podniku

V minulých dnech byl na webových stránkách Agentury CzechInvest aktualizován dokument s názvem Definice malého a středního podniku. Došlo k úpravě článku 7 - Ztráta statusu MSP v době udržitelnosti podniku. Dokument je platný od 1. 4. 2014.


Nové přílohy připravované výzvy v programu Rozvoj

V minulých dnech byly na webových stránkách Agentury CzechInvest přidány nové přílohy týkající se plánované výzvy v programu Rozvoj. První přílohou je Formulář finanční analýzy sloužící k vyplnění ekonomických údajů potenciálních žadatelů. Žadatelé mohou předběžně vyplněním výpočtové části sami zjistit, zda splňují ekonomickou přijatelnost. Dále byla zveřejněna příloha s názvem Návod pro vyplnění formuláře pro subjekty s DE, která obsahuje návod vyplnění Formuláře finanční analýzy pro subjekty, které vedou daňovou evidenci. Text plánované výzvy včetně všech jejích příloh je k dispozici zde.


Kalendář akcí

4. 6. 2014 Žádost o platbu - praktický seminář - Praha

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest si Vás dovoluje pozvat na seminář s názvem „Žádost o platbu - praktický seminář." Cílem semináře je umožnit příjemcům dotace vyplnit a odeslat pod vedením pracovníků agentury CzechInvest žádost o platbu přímo na místě a odevzdat zde i její přílohy. Taková ŽoPl pak bude administrována ve významně kratší lhůtě.

  • Termín konání: 4. 6. 2014
  • Místo konání: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, Praha 2

Registrovat se můžete písemně na e-mailové adrese eliska.matulova@czechinvest.org nejpozději do 30. 5. 2014. V přihlášce prosím uveďte název společnosti, číslo projektu a požadovanou dotaci v rámci připravované ŽoPl.

Více informací o semináři zde.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest pořádá pro žadatele semináře „Jak na monitoring projektu a žádost o platbu v OPPI" a „Výběr dodavatele v OPPI" v jednotlivých regionech České republiky.

Termíny a další informace o seminářích naleznete na webových stránkách CI v sekci Přehled všech akcí.


Vaše dotazy na programy podpory podnikání rádi zodpovíme na bezplatné informační lince 800 800 777 (v pracovních dnech od 9 do 13 hodin) a na e-mailové adrese programy@czechinvest.org

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}