Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 720 071 309

Novinky

Amazon otevřel svou českou korporátní kancelář

Společnost Amazon, jejíž investici v České republice pomohla zprostředkovat agentura CzechInvest, otevřela 22. června 2015 kancelář v Praze - Dejvicích.

25.06.2015
Amazon otevřel svou českou korporátní kancelář

V nových prostorách najde práci na 500 lidí v řídících a podpůrných pozicích. Nová korporátní kancelář bude domovem pro pět oddělení, v nichž budou pracovat především vysoce kvalifikovaní pracovníci z oblasti IT a HR. Pražská kancelář Amazonu bude také sídlem zaměstnanců podporujících fungování distribučních center v České republice a Polsku. Logistické centrum v Dobrovízi se pak dle plánů Amazonu otevře nejpozději letos v září.

„Po oznámení našeho záměru otevřít v Praze korporátní kancelář jsme byli nadšeni tím, kolik Čechů se o práci u nás hlásilo,“ řekl Roy Perticucci, viceprezident Amazonu pro Evropu. „V České republice je spousta vysoce kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou otevřeni získávání nových zkušeností v inovativní technologické firmě, jakou je Amazon. Ještě jednou bych chtěl poděkovat za podporu české vládě i místním představitelům, kteří nás podpořili při budování našeho působení v zemi,“ dodal Perticucci.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}