Agentura pro podporu podnikání a investic

Ředitel/ka - Vedoucí regionální kanceláře Ostrava

Regionální kanceláře CzechInvestu představují klíčová konzultační centra pro podnikatele, poskytující podporu ze strany státu. Naše jedinečné postavení spočívá v hluboké znalosti regionálního podnikatelského prostředí a v naší přítomnosti ve všech krajských městech České republiky. V současné době hledáme nového kolegu na pozici (Ředitel/ka) Vedoucí regionální kanceláře Ostrava. Přidejte se k nám a buďte součástí naší týmové dynamiky.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • poskytování komplexních informací o službách CzechInvestu a prezentace široké škály finančních podpůrných možností pro podnikatele
  • spolupráce s představiteli místní správy, samosprávy a dalšími regionálními institucemi a partnery při identifikaci příležitostí pro rozvoj podnikatelského prostředí v regionu
  • organizace odborných seminářů a workshopů na aktuální témata související s rozvojem podnikání v regionu
  • pomoc tuzemským i zahraničním firmám při hledání optimální lokality pro jejich investiční záměry
  • komunikace se zahraničními investory v regionu, zahrnující monitorování investičního prostředí, poskytování poradenství a konzultace k projektům zasídlených firem
  • aktivity zaměřené na podporu a rozvoj startupového prostředí
  • spolupráce s ostatními regionálními kancelářemi a centrálou CzechInvestu při plánování a koordinaci aktivit
  • vedení malého týmu

Co byste měli mít?

  • vysokoškolské vzdělání, ideálně s ekonomickým nebo technickým zaměřením
  • orientaci v ekonomickém a podnikatelském prostředí regionu
  • aktivní znalost anglického jazyka, a to jak slovem, tak písmem, minimálně na úrovni středně pokročilý/pokročilý (B2)
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti, včetně prezentačních dovedností
  • pro-klientský a pozitivní přístup
  • vlastní iniciativa a ochota učit se novým věcem
  • zkušenosti s vedením týmu
  • řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič

Co je výhodou?

  • praxe v oblasti regionálního rozvoje, investic a dotačních prostředí
  • zkušenosti se strukturálními fondy a dalšími podpůrnými nástroji Evropské unie
  • orientace ve startupovém prostředí

Co vám nabízíme?

  • přátelskou neformální firemní kulturu a skvělé kolegy od kterých se můžete mnohé naučit
  • rozvoj organizační kultury- well -being s podporou Interního psychologa/ kouče/ mentora, který se zaměřuje na rozvoj osobních dovedností, mentoring a kariérní růst
  • dovolená 5 týdnů, 4 sick days
  • home office a flexibilní pracovní doba je pro naši agenturu součástí moderní doby
  • podpoříme Vás v dalším rozvoji – ať už prostřednictvím každodenní praxe, nebo jiného vzdělávání formou odborných vzdělávacích kurzů, školení, jazykového vzdělávání apod.
  • bonusy navázané na hodnocení a dosažené výsledky
  • příspěvek na stravování, penzijní/životní pojištění a další nefinanční benefity

Doplňující informace:

  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s dobou určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou již před uplynutím doby určité (dle oboustranné spokojenosti)
  • v případě zájmu nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem
  • pro více informací neváhejte kontaktovat naše HR oddělení

Nejsme jen běžná státní správa. Spojujeme a podporujeme podnikatele, přispíváme k vzniku zajímavých firem a kultivujeme podnikatelské prostředí. Přidejte se k nám a pomozte nám utvářet budoucnost podnikání.

Tímea Říhovásenior personální manažertimea.rihova@czechinvest.org

Soubor s životopisem Maximální velikost jednoho souboru: 10MB
Pro umožnění výběrového řízení pro tuto konkrétní pracovní pozici bude Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest IČO: 71377999, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Jste srozuměni s tím, že zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o. , IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických
systémů.
Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete své osobní údaje za výše uvedeným účelem a po dobu realizace tohoto výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu.
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.