Novinky

Ženská štafeta CzechInvestu vybojovala na Pražském maratonu 1. místo

Druhý tým agentury se umístil na 13. místě v konkurenci 573 firemních štafet.

12.05.2014

V neděli 11. května Prahou proběhl již dvacátý ročník mezinárodního maratonu, jehož partnerem se stal už podruhé i CzechInvest. První příčky patřily tradičně Afričanům. Vítězství si připsal Keňan Patrick Terer, který uběhl trať o délce 42,195 kilometrů v čase 02:08:07, a posunul se tak z bronzového místa, které vybojoval vloni, na úplný vrchol. Za ním skončil jeho krajan Evans Chebet a třetí místo patřilo běžci Nyasangovi ze Zimbabwe. Nejlepší Čech, Petr Pechek, doběhl třináctý a s časem 2:21:41 ztratil na vítěze pouhých třináct minut. Zaměstnanci agentury zabodovali v kategoriích štafet, kde se ryze ženský tým probojoval na stupně vítězů (v konkurenci 26 ženských týmů) a mužská štafeta si s časem 2:54:33 zaběhla pro 13. místo v kategorii mužských a smíšených štafet. Celkem se závodu zúčastnilo více než 10 000 běžců z 91 zemí světa.

Gratulujeme všem běžcům a děkujeme za skvělý sportovní zážitek!

Kompletní výsledky Volkswagen maratonu Praha 2014 najdete zde.