Business and Investment Development Agency

MIPIM Trade Fair

Event

MIPIM Trade Fair

2007-03-13 00:00:00 2007-03-16 23:59:59 Europe/Prague MIPIM Trade Fair Cannes, France test@czechinvest.cz
13 Mar
16 Mar 2007
00:00
Cannes, France

Cannes, France

Agentura CzechInvest se opět účastní prestižního 18-tého ročníku mezinárodního veletrhu MIPIM zaměřeného na nemovitosti a investiční příležitosti. Tento veletrh se jako každý rok koná v Cannes, ve Francii a účastní se ho zástupci společností a agentur z celého světa. Během tohoto veletrhu nás můžete navštívit na našem stánku číslo 05.29, kde se vám budou věnovat zástupci agentury a poskytnout vám informace o trhu nemovitostí a investičních příležitostí v České republice.

www.mipim.com

CzechInvest will actively participate in the prestigious 18th annual MIPIM international trade fair focused on the real estate market and investment opportunities, to be held in Cannes, France. During the entire period of the trade fair, you will be able to visit us at CzechInvest's stand no. 05.29, where our agency's representatives will provide you with information on the business-properties market and investment opportunities in the Czech Republic.

www.mipim.com

We use cookies to ensure optimal functioning of our website. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. More information here
}