Business and Investment Development Agency

Property Invest Czech - Spring 2007

Event

Property Invest Czech - Spring 2007

2007-04-18 00:00:00 2007-04-19 23:59:59 Europe/Prague Property Invest Czech - Spring 2007 Brno, Czech Republic test@czechinvest.cz
18 Apr
19 Apr 2007
00:00
Brno, Czech Republic

Brno, Czech Republic

Na semináři byly prezentovány výsledky „Vyhledávací studie pro lokalizaci brownfieldů“, kterou realizuje agentura CzechInvest ve spolupráci s jednotlivými kraji a které se v budoucnu stanou jedním z podkladů Národní strategie regenerace brownfieldů. Dále  byly prezentovány dotační programy financované ze strukturálních fondů EU pro programovací období 2007 – 2013, které podporují revitalizaci brownfieldů a rozvoj podnikatelského prostředí v České republice. Součástí programu semináře byly také prezentace vybraných regionů České republiky se zaměřením především na brownfieldy a další investiční příležitosti.

URBIS INVEST 2007 je mezinárodní veletrh zahrnující oblasti investic, financí, realit, veřejné správy a technologií pro města a obce (http://www.bvv.cz/urbisinvest). Vizí projektu URBIS INVEST je představit úplnou nabídku investičních příležitostí v celé České republice a v dalších zemích střední a východní Evropy. Vedle nabídky krajů, regionů, měst či obcí se zde prezentuje také sektor soukromých vlastníků investičních příležitostí.

Prezentace, které v rámci semináře zazněly, jsou k dispozici ke stažení – viz níže.

The seminar was focused on the issues of brownfield regeneration in the Czech Republic and included: the results of the Research Study for the Location of Brownfields, which became one of the bases of the National Brownfield Regeneration Strategy in the future, an overview of grant programmes of SF EU 2007 – 2013 and other issues, which you can find in attached presentations.

Please see the attached presentations and more detailed information about URBIS INVEST 2007.

We use cookies to ensure optimal functioning of our website. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. More information here
}