Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 720 071 309

Novinky

Jihočeští podnikatelé se zajímali o evropské dotace

Na Veletrh dotačních příležitostí jich dorazilo bezmála sto

23.02.2017
Jihočeští podnikatelé se zajímali o evropské dotace

V úterý 21. února 2017 uspořádala jihočeská kancelář agentury CzechInvest spolu s Eurocentrem České Budějovice Veletrh dotačních příležitostí. Téměř sto malých, středních i velkých podniků, živnostníků, ale i zástupců obcí a jihočeských úřadů zde mělo možnost na jednom místě získat informace o dotacích na podnikatelské aktivity poskytovaných nejrůznějšími institucemi. Jejich dotazy s nimi konzultovali zástupci 14 institucí, například agentur CzechInvest a Czechtrade, Agentury pro podnikání a inovace, Jihočeské hospodářské komory, Jihočeského kraje, Úřadu práce, Ministerstva práce a sociálních věcí, Technologické agentury ČR, Eurocentra České Budějovice a dalších.

Nejvíce se návštěvníci veletrhu zajímali o služby Agentury pro podnikání a inovace. Její zástupci poskytli 37 konzultací, nejčastěji na téma programů Technologie, Nemovitosti a Úspory energie Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Celkem se na veletrhu od 9. hodiny ranní do 3. hodiny odpolední uskutečnilo kolem 200 konzultací.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}