Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 720 071 309

Novinky

tisková zpráva

Podnikatelské inkubátory v Silicon Valley, New Yorku a Singapuru čekají na další české start-upy

Přihlášky do projektu CzechAccelerator přijímá CzechInvest od 23. do 30. listopadu 2017

23.10.2017
Podnikatelské inkubátory v Silicon Valley, New Yorku a Singapuru čekají na další české start-upy

Přihlášky do projektu CzechAccelerator přijímá CzechInvest od 23. do 30. listopadu 2017

  • CzechInvest přijímá přihlášky pro pobyt v podnikatelských inkubátorech v New Yorku, Silicon Valley a Singapuru
  • účastníci získají 100% hrazený pronájem kanceláří a související služby hrazené z 50 až 85 %
  • přihlášky lze podávat od 23. 11. do 30. 11. 2017

Šanci pobývat po tři měsíce v podnikatelském inkubátoru v New Yorku, Silicon Valley nebo Singapuru, a akcelerovat tak své podnikání, mají nyní další české start-upy. CzechInvest dnes vyhlásil další, v pořadí druhou výzvu pro podávání přihlášek do projektu CzechAccelerator. Na účastníky čeká plně hrazený pobyt v inkubátoru a další služby jako jsou letenky, poradenství, mentoring, účast na workshopech a networkingových akcích, zpracování a překlad marketingových materiálů či poradenské služby v oblasti ochrany duševního vlastnictví, které CzechInvest hradí z 50 až 85 procent. Přihlášky agentura přijímá od 23. do 30. listopadu 2017.

„Všichni přihlášení absolvují ještě v Česku několikadenní bootcamp, během kterého je čekají přednášky a workshopy. I když je komise pro účast v zahraničním inkubátoru třeba nakonec nevybere, neodejdou s prázdnou,“ upřesňuje Markéta Havlová, ředitelka Odboru start-upů agentury CzechInvest. „Z bootcampu si odnesou cennou zpětnou vazbu na svůj business plán a zlepší si své prezentační dovednosti,“ dodává.

Úspěšný projekt CzechAccelerator již od roku 2011 podpořil 39 společností, a to celkovou částkou 23,3 miliony korun. V pokračování projektu, které CzechInvest spustil letos na jaře, je na podporu rozvoje českých začínajících inovativních firem připraveno 70 milionů korun. K účasti se přihlásilo již 10 firem, které nyní prochází hodnocením.

Přihlášky do projektu CzechAccelerator lze posílat poštou, na e-mail podporastartupu@czechinvest.org nebo doručit osobně na podatelnu agentury CzechInvest či prostřednictvím datové schránky. Kompletní informace včetně podmínek účasti v projektu naleznete na stránkách www.podporastartupu.cz/sluzby/czechaccelerator/. Projekt CzechAccelerator je realizován z programu Marketing, prioritní osy č. 2 Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.


Pro další informace kontaktujte tiskové oddělení agentury CzechInvest:

Petra Menclová, tisková mluvčí, tel.: +420 296 342 430, petra.menclova@czechinvest.org

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}