Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 720 071 309

Novinky

Upozornění pro žadatele – zakládání Master účtu

23.10.2013
Upozornění pro žadatele – zakládání Master účtu

Vážení žadatelé,

pokud uvažujete o podání žádosti o dotaci a nemáte ještě založený Master účet, doporučujeme Vám, si nejdříve prověřit na pobočce CzechPointu, zda máte v Registru osob správně zapsanou adresu sídla.

Příklady správně zapsané adresy:

Praha, Nové Město 1147, Dlouhá 1147/22, 110 00

Rančířov, Rančířov 23, 123 00

Příklady nesprávně zapsané adresy:

Praha 1, Dlouhá 22, PSČ 110 00

Rančířov 23, PSČ 123 00 Rančířov

Nesprávně zapsaná adresa sídla znemožňuje založení Master účtu, neboť nelze identitu žadatele řádně ověřit vůči Základním registrům dle zákona č. 111/2009 Sb..

Při zjištění takového nedostatku, je třeba se obrátit na příslušný krajský soud (Městský soud Praha), aby Vám adresu uvedl do souladu s RUIAN (Registr územní identifikace, adres a nemovitostí). Správnou adresu v RUIAN lze ověřit na http://vdp.cuzk.cz/  přes nabídku Adresní místo. Pokud je žadatel FO nezapsaná v obchodním rejstříku, je třeba se obrátit na místně příslušný živnostenský úřad.

Důrazně doporučujeme, abyste založení Master účtu provedli ještě před zahájením příjmu registračních žádostí.

Řešit výše uvedený problém se zápisem sídla v době příjmu žádostí je vzhledem k počtu žadatelů velice problematické a může zapříčinit komplikace při podání registrační žádosti.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více info o cookies
}