Business and Investment Development Agency

Ředitel/ka - Vedoucí regionální kanceláře Ostrava

Regionální kanceláře CzechInvestu představují klíčová konzultační centra pro podnikatele, poskytující podporu ze strany státu. Naše jedinečné postavení spočívá v hluboké znalosti regionálního podnikatelského prostředí a v naší přítomnosti ve všech krajských městech České republiky. V současné době hledáme nového kolegu na pozici (Ředitel/ka) Vedoucí regionální kanceláře Ostrava. Přidejte se k nám a buďte součástí naší týmové dynamiky.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • poskytování komplexních informací o službách CzechInvestu a prezentace široké škály finančních podpůrných možností pro podnikatele
  • spolupráce s představiteli místní správy, samosprávy a dalšími regionálními institucemi a partnery při identifikaci příležitostí pro rozvoj podnikatelského prostředí v regionu
  • organizace odborných seminářů a workshopů na aktuální témata související s rozvojem podnikání v regionu
  • pomoc tuzemským i zahraničním firmám při hledání optimální lokality pro jejich investiční záměry
  • komunikace se zahraničními investory v regionu, zahrnující monitorování investičního prostředí, poskytování poradenství a konzultace k projektům zasídlených firem
  • aktivity zaměřené na podporu a rozvoj startupového prostředí
  • spolupráce s ostatními regionálními kancelářemi a centrálou CzechInvestu při plánování a koordinaci aktivit
  • vedení malého týmu

Co byste měli mít?

  • vysokoškolské vzdělání, ideálně s ekonomickým nebo technickým zaměřením
  • orientaci v ekonomickém a podnikatelském prostředí regionu
  • aktivní znalost anglického jazyka, a to jak slovem, tak písmem, minimálně na úrovni středně pokročilý/pokročilý (B2)
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti, včetně prezentačních dovedností
  • pro-klientský a pozitivní přístup
  • vlastní iniciativa a ochota učit se novým věcem
  • zkušenosti s vedením týmu
  • řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič

Co je výhodou?

  • praxe v oblasti regionálního rozvoje, investic a dotačních prostředí
  • zkušenosti se strukturálními fondy a dalšími podpůrnými nástroji Evropské unie
  • orientace ve startupovém prostředí

Co vám nabízíme?

  • přátelskou neformální firemní kulturu a skvělé kolegy od kterých se můžete mnohé naučit
  • rozvoj organizační kultury- well -being s podporou Interního psychologa/ kouče/ mentora, který se zaměřuje na rozvoj osobních dovedností, mentoring a kariérní růst
  • dovolená 5 týdnů, 4 sick days
  • home office a flexibilní pracovní doba je pro naši agenturu součástí moderní doby
  • podpoříme Vás v dalším rozvoji – ať už prostřednictvím každodenní praxe, nebo jiného vzdělávání formou odborných vzdělávacích kurzů, školení, jazykového vzdělávání apod.
  • bonusy navázané na hodnocení a dosažené výsledky
  • příspěvek na stravování, penzijní/životní pojištění a další nefinanční benefity

Doplňující informace:

  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s dobou určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou již před uplynutím doby určité (dle oboustranné spokojenosti)
  • v případě zájmu nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem
  • pro více informací neváhejte kontaktovat naše HR oddělení

Nejsme jen běžná státní správa. Spojujeme a podporujeme podnikatele, přispíváme k vzniku zajímavých firem a kultivujeme podnikatelské prostředí. Přidejte se k nám a pomozte nám utvářet budoucnost podnikání.

Tímea Říhovásenior personální manažertimea.rihova@czechinvest.org

Soubor s životopisem Maximum size of each file: 10MB
I consent to the further processing of my personal data * Items marked with an asterisk are mandatory.