Centrála CzechInvestu
+420 727 850 330

Novinky

Pražský maraton: CzechInvest byl v cíli 48.

V neděli 12. května 2013 ovládl metropoli 19. ročník pražského maratonu. CzechInvest vyslal na trať dvě štafety a raduje se z úspěchu.

13.05.2013

Místa vítězů patřila už tradičně rodákům z Afriky. Nejrychleji zdolal trať Keňan Nicholas Kemboi, který v barvách Kataru proběhl cílem s časem 2:08:51. Za ním se v cílové rovince objevili Etiopan Girmay Birhanu a Keňan Patrick Terer. Nejrychlejší Čech Jiří Homoláč ztratil na vítěze 12 minut. V čase 2:27:00 proběhla cílem i nejrychlejší žena, Keňanka Caroline Rotich. V kategorii štafet se na nejvyšší stupeň vítězů postavila reprezentace společnosti Nutrend s časem 2:35:26. Agentura CzechInvest, která byla zároveň i hrdým partnerem akce, vyslala do boje dva týmy. První štafeta se startovním číslem 1750 obsadila s časem 3:18:03 vynikající 48. místo z celkových 556. Smíšená štafeta se startovním číslem 1902 zdolala maratonské kilometry v čase 3:37:28 a skončila na 149. místě.

Gratulujeme všem běžcům a děkujeme za skvělý sportovní zážitek!

Kompletní výsledky Volkswagen maratonu Praha 2013 najdete zde.