Agentura pro podporu podnikání a investic

Centrála CzechInvestu
+420 727 850 330

Novinky

V soutěži Můj první milion získaly ocenění umělecké, sportovní i sociální projekty

Osmý ročník přijal rekordní počet přihlášek.

21.04.2015

Technologické inovační centrum a Zlínský kraj vyhlásili 9. dubna 2015 letošní vítěze soutěže Můj první milion.

Nejvíce zaujala Hana Auerová s projektem Obrazy s příběhem. Druhou příčku obsadil Martin Stehlík s CK Folding bike tours. Podstatou jeho podnikatelského záměru jsou tematicky zaměřené cyklistické pobyty pro zahraniční návštěvníky v České republice. Třetí místo si pak připsali Antonín Světinský a Vojtěch Šenkýř. Jejich projekt s názvem Fyziotrenér obsahuje návrh webu, jež propojuje fyzioterapii a trenérství.

Kancelář v podnikatelském inkubátoru v centru Zlína zdarma na jeden rok si ve zvláštní kategorii vysloužili Iveta Žouželková a Vít Holešovský, kteří chtějí seniorům poskytovat vzdělávací kurzy a nabízet volnočasové aktivity.

Již osmý ročník soutěže zaznamenal rekordních 59 přihlášených projektů. Úspěšné záměry získaly zpětnou vazbu od odborníků, finanční podporu pro svůj záměr, roční bezplatný nájem v podnikatelském inkubátoru a další ceny v celkové hodnotě 450 000 Kč.